कुखुराको आक्रमणबाट एक प्रहरीको मृत्यु

0
191

कुखुराको आक्रमणबाट फिलिपिन्समा एक प्रहरीको मृत्यु एजेन्सी । सुन्दा पनि अचम्म लाग्ने घटना, जो फिलिपिन्समा घटेको छ ।फिलिपिन्समा भाले कुखुराको आक्रमणबाट एक प्रहरीको मृत्यु भएको छ । फिलिपिन्सको उत्तरी सामर प्रान्तमा अवैध रुपमा ‘भाले जुधाई’ खेलको आयोजना गरिएको थियो।nप्रहरीले छपा मार्दा त्यहाँ भालेहरु जुधिरहेका थिए। भालेहरु जुधिरहेको स्थानमा प्रहरी पुगेपछि भालेले प्रहरी फेफ्टिनेन्ट क्रिस्टिन बोलोकमाथि आक्रमण गरेको बीबीसीले जनाएको छ।

भालेको खुट्टामा धारिलो ब्लेड जोडिएकाले उक्त ब्लेडले क्रिस्टिन गम्भीर घाइते भएका थिए। तिघ्राको नसामा चोट लाग्दा अत्यधिक रक्तश्राव भएको थियो।nअस्पतालमा लगिए पनि उनको मृत्यु भएको बताइएको छ । कोरोना प्रकोपबीच भाले जुलाई खेलमा प्रतिबन्ध लगाइएको थियो।nयद्यपी अवैध रुपमा भाले जुधाईको आयोजना गरिएको थियो। प्रहरीले हाल भाले जुधाई खेल आयोजना गर्नेहरुलाई नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान प्रक्रिया अगाडि बढाएको छ। अबदेखि दैनिक कोभिड–१९ प्रेस ब्रिफिङ नहुने स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले विहीबारदेखि दैनिक कोभिड–१९ प्रेस ब्रिफिङ नगर्ने भएको छ । मन्त्रालयका प्रवक्ता प्रा. डा. जागेश्वर गौतमले अबदेखि सातामा दुई दिन आइतबार र बुधबार मात्रै कोभिड–१९ प्रेस ब्रिफिङ हुने जानकारी दिए । दशैंका समयमा केही दिन रोकिएको प्रेस ब्रिफिङ बुधबार भएको थियो । तर, बिहीबारदेखि भने दैनिक ब्रिफिङ नहुने र सूचना मन्त्रालयको वेबसाइट, भाइबर ग्रुप र सामाजिक सञ्जालमा दिइने प्रवक्ता गौतमले बताए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here